E-learning w polskich firmach

Monika Karaźniewicz  » Ciekawostki, Szkolenia e-learning

E-learning staje się w polskich instytucjach coraz popularniejszy. Dom Szkoleń i Doradztwa postanowił sprawdzić, jaką wiedzę o tej formie szkoleń mają pracownicy i kadra zarządzająca w rodzimych firmach.

Ogólnopolskie badanie wykorzystywanie e-learningu w firmach skierowane są przede wszystkim do pracowników działów HR oraz kadry zarządzającej. Realizuje je Dom Szkoleń i Doradztwa . Zespół badawczy chce sprawdzić przede wszystkim jaka jest ogólna wiedza na temat e-learningu w polskich firmach, jakie korzyści odnoszą z wdrażania tego rodzaju szkoleń oraz jakie mogą istnieć problemy i bariery. Badacze chcą także sprawdzić jakie są doświadczenia z korzystania z e-learningu i jaki jest zwrot zwrot inwestycji w tą formę szkoleń.
Badanie przeprowadzane jest metodą CAWI, czyli za pomocą kwestionariusza dostępnego online.

Osoby, które wezmą udział w badaniu otrzymają rozszerzoną wersję raportu z wynikami badań, a także darmowy moduł szkolenia e-learningowego „Radzenie sobie ze stresem i asertywność” lub 70 proc. bonifikatę na pakiet e-learningowych szkoleń kompetencji menadżerskich.

Patronat nad badaniami objął miesięcznik „Personel i Zarządzanie”, „Nowoczesna Firma”, Wyższa Szkoła Europejska oraz Extended DISC Poland.

Ankieta dostępna jest pod adresem: http://www.surveymonkey.com/s/dsd4

Komentarze i opinie »