Bądź bardziej kreatywny

Monika Karaźniewicz  » Szkolenia e-learning

Jednodniowy, bezpłatny kurs e-learningowy z kreatywności organizuje Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Szkolenie powstało przy współpracy instytucji europejskich i doświadczonych szkoleniowców z całej Europy realizujących projekt CESSIT. Językiem wykładowym jest angielski.

Szkolenie odbędzie się 25 listopada 2011 r. Skierowane jest głównie do osób związanych z edukacją – nauczycieli, wykładowców akademickich, pedagogów szkolnych oraz kadry zarządzającej placówkami edukacyjnymi.
Szkolenie składa się z trzech modułów: „Prezentacja pojęcia kreatywność” – różne definicje, dwie strony mózgu, teorie; „Narzędzia zwiększające kreatywność w pracy” – niekonwencjonalne myślenie, mapa myśli, burza mózgów, metoda 635, sześć kapeluszy i twórczy dialog, metoda „zrób to” oraz „Rozwijanie umiejętności twórczych” – myślenie indukcyjne, myślenie dedukcyjne, użycie metafor, skojarzenia, tworzenie abstrakcji, transformacje.
Liczba miejsc na kursie jest nieograniczona. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem:  http://ahe.lodz.pl/index.php?lang=pl&content_id=46&category=news&id=1177 Można się także kontaktować z koordynatorką w Portugalii Isabel Aguiar isabelaguiar@spi.pt lub z koordynatorką w Polsce: Justyną Rodej jrodej@ahe.lodz.pl

Źródło: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Komentarze i opinie »