Sprzedawaj wielokanałowo – szkolenie

Monika Karaźniewicz  » Szkolenia e-learning

Bezpłatne szkolenie e-learningowe „Wiesz, jak lubisz robić zakupy! A czy wiesz, jak robią to Twoi klienci? – Maksymalizuj sprzedaż korzystając z modelu wielokanałowego” rozpocznie się w poniedziałek 28 listopada. Kurs online organizuje firma Comarch.

W trakcie szkolenia jego uczestnicy dowiedzą się jak zwielokrotnić siłę rażenia sprzedaży poprzez jej optymalizację w różnych kanałach oraz zyskają wiedzę o nowoczesnym oprogramowaniu Comarch ERP, które kompleksowo analizuje dystrybucję, bieżący stan zapasów dla każdego kanału sprzedaży – sklepów internetowych, sklepów tradycyjnych, Allegro, porównywarek cen, czy też wirtualnych galerii handlowych, a także hurtowniach. Dziś, bowiem dzięki nowoczesnej technologii wydzielanie osobnych zestawów asortymentu dla każdego kanału sprzedaży należy już do przeszłości, podobnie jak pracochłonne przekazywanie zamówień do centrali.
Z raportu „e-Retail Sales Index”, przygotowanego przez firmę Capgemini, wynika, że firmy, które wykorzystują innowacje w postaci kilku kanałów sprzedaży, mają mocniejsze wzrosty sprzedaży nad tymi jednokanałowymi aż o 19 proc rok do roku.
Uczestnicy szkolenia zapoznają się przede wszystkim z następującymi zagadnieniami: korzyści płynące z wykorzystania wielokanałowej sprzedaży; sposoby zarządzania sprzedażą w wielu kanałach jednocześnie; zachowania współczesnego klienta, który podejmuje decyzje zakupowe w różnych kanałach oraz z narzędziami do prowadzenia skutecznej sprzedaży wielokanałowej. W dniu szkolenia wystarczy jedynie zalogować się na stronie webinarium.
Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców tak z małych, jak i dużych firm.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: www.ERPdlaBranz.Comarch.pl/Szkolenia.

Źródło: http://proseedmag.pl

Komentarze i opinie »