Poznaj Google Analytics

Monika Karaźniewicz  » Szkolenia e-learning, Technologie

Jaki jest ruch na twojej stronie? Kim są odwiedzający twoją witrynę i w jaki sposób na nią trafili? Dlaczego ją opuszczają oraz jakie treści ich interesują – tego wszystkiego można się dowiedzieć na kursie e-learningowym „Google Analytics bez tajemnic” organizowanym przez PC World oraz K2 Search.

Google Analytics to darmowe narzędzie, dzięki któremu można dokładnie przeanalizować ruch na stronach internetowych, co z kolei pozwala na precyzyjniejsze dostosowanie treści do oczekiwań odbiorców.
Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do administratorów stron, webmasterów, specjalistów od e-marketingu, a także blogerów. Uczestnicy szkolenia dowidzą się m.in. co to jest webanalytics, jak implementować kod GA; porównywać ruch na swojej witrynie z ruchem na konkurencyjnej witrynie oraz jak budować strony celu – idealnie dostosowane dla wszelkich działań e-commerce. Kurs podzielony jest na dwa trzygodzinne bloki. Po zakończeniu kursu jego absolwenci otrzymają certyfikat wystawiony przez  IDG Poland S.A.
Kurs poprowadzi Marcin Siekierski, SEM Director w firmie K2 Search. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi. Realizował projekty dla klientów takich jak PTC, Reebok, Agora, Tele2, AIG PTE z zakresu SEO, Paid Search oraz budowy serwisów WWW. Otrzymał także certyfikat Google Analytics Individual Qualification. Wszystkie moduły prowadzone będą w formie webinarium.
Szkolenie odbędzie się 1-2 grudnia. Koszt uczestnictwa wynosi 149,00 zł niezależnie od ilości uczestniczących osób z danej firmy. Organizatorzy wręcz zachęcają, by treść szkolenia udostępnić za pomocą rzutnika w sali konferencyjnej. Więcej informacji na stronie: http://www.pcworld.pl/eseminarium/google_analytics/ga.html

Źródło: www.pcworld.pl

Komentarze i opinie »