E-learning dla przedsiębiorców

Monika Karaźniewicz  » Szkolenia e-learning

Bezpłatne szkolenia e-learningowe dla przedsiębiorców organizuje Regionalny Instytut Społeczno-Ekonomiczny w Białymstoku.

Bezpłatne szkolenia e-learningowe dla przedsiębiorców organizuje Regionalny Instytut Społeczno-Ekonomiczny w Białymstoku.
Kursy e-learningowe dotyczą przedsiębiorczości społecznej oraz zarządzania małą firmą. Skierowane są przede wszystkim do osób, które chcą założyć działalność gospodarczą, a także do już działających przedsiębiorstw z sektora ekonomii społecznej.  Organizatorom szczególnie zależy na przyciągnięciu osób po 45 roku, wśród których jest największe bezrobocie w regionie.
Uczestnicy szkolenia online mają do wyboru cztery kursy: „Podstawy prawne założenia podmiotu ES”, „Finanse podmiotów ES”, „Marketing w działalności ES” oraz „Zarządzanie podmiotami ES”. Można wybrać jeden z bloków tematycznych, ale także ukończyć wszystkie szkolenia. Zajęcia będą się odbywały za pomocą platformy e-learningowej.
Pięciu najbardziej aktywnych uczestników kursów e-learninngowych weźmie udział w dwudniowym wyjeździe studyjnym do przedsiębiorstw społecznych w Polsce.
Szkolenia są organizowane w ramach projektu „Podlaski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej” współfinansowanych przez Unię Europejską z programu „Kapitał Ludzki”.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Więcej informacji można uzyskać pod adresami:  www.podlaskiinkubator.pl oraz www.bialystokrise.pl. Na szkolenie można się zapisać wypełniając formularz na stronie internetowej. Wciąż są jeszcze wolne miejsca.

Źródło: Podlaski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Komentarze i opinie »