Rusza kolejna edycja Opt!malnego Startu

Monika Karaźniewicz  » Ciekawostki, Szkolenia e-learning

Studenci z całej Polski mogą się zgłaszać do kolejnej edycji szkolenia ze znajomości nowoczesnych programów Comarch Optima.

Projekt realizowany przez firmę Comarch Optima daje studentom możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i wzmocnienia cv. Skierowany jest przede wszystkim do studentów kierunków ekonomicznych, ale także dla tych, którzy chcą w przyszłości założyć własną firmę lub zarządzać przedsiębiorstwem. Szkolenia realizowane są za pomocą platformy e-learningowej, a studenci cały kurs mogą odbyć bez wychodzenia z domu. Także egzamin końcowy odbywa się online. By zyskać dostęp do webinarium wystarczy wypełnić formularz na stronie comarch.pl. Całe szkolenie, a także końcowy egzamin są bezpłatne.
W poprzedniej edycji szkolenia wzięło udział 700 studentów, a 350 osób zdobyło końcowe certyfikaty.
Zgłoszenia przyjmowane są do 23 października 2011 roku. By wziąć udział w szkoleniu e-learningowym trzeba spełnić jedynie dwa warunki: być studentem jednej z polskich uczelni oraz posiadać komputer z dostępem do internetu. W ramach szkoleń studenci otrzymają dostęp do oprogramowania CDN OPT!MA, które wspomaga zarządzanie małą i średnią firmą, biurami rachunkowymi, placówkami medycznymi, a także wspiera przedsiębiorców działających na rynku e-commerce. W ramach kursu studenci zapoznają się z modułami księgowymi, kadr i płac oraz sprzedażowych. Dodatkowo przedstawiony zostanie im także nowoczesny model oprogramowania Cloud Computing, który zyskuje szczególną popularność wśród młodych, innowacyjnych firm, szczególnie działających na rynku e-commerce. Do dyspozycji kursantów zostaną oddane także nagrania i materiały z poprzedniego webinarium, które odbyło się w kwietniu tego roku.
Całe szkolenie odbywa się za pośrednictwem platformy e-learningowej. . Kurs podzielony został na trzy etapy, w skład, których wchodzą wideokonferencje, nauka w trybie e-learning oraz egzamin końcowy, zakończony przyznaniem certyfikatu. Certyfikat przyznawany przez Comarch Optima nie tylko potwierdza znajomość oprogramowania, ale także daje jednorazową zniżkę w wysokości 10 proc. na zakup oprogramowania Comarch Optima. Co istotne zniżkę tę może także wykorzystać pracodawca kursanta, który posiada taki certyfikat, a to może znacząco podnieść możliwości na rynku pracy wśród absolwentów kursu.
Więcej informacji na stronie www.comarch.pl

Źródło: Comarch

Komentarze i opinie »