LMS MyLearning – nowa odsłona platformy e-learniningowej

Monika Karaźniewicz  » Technologie

Firma MyNetwork Polska, która specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi i rozwiązań do e-learningu wprowadziła na rynek nową wersję platformy – LMS MyLearning.

Platforma LMS – Learning Managment System – to specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające dostarczanie i administrowanie szkoleniami elektronicznymi oraz zarządzanie samym procesem szkoleniowym tzn. planowaniem i organizacją nauki. System wspiera zarówno szkolenia e-learning, jak i szkolenia tradycyjne.
Platforma LMS MyLearning daje możliwość umieszczania dowolnych treści szkoleniowych, przydzielania dowolnych ról w systemie, jest skalowalna, a przy tym jest niezwykle stabilna.
Platforma zaprezentowana przez firmę MyNetwork wykonana jest w oparciu o technologię Makromedia Flash – posiada unikatowy, wykonany w technologii Flash interfejs, który wyróżnia się wyjątkową łatwością obsługi, niespotykaną w innych urządzeniach.
MyLearning dostępna jest w dwóch wersjach – Standard oraz Enterprise – obie mogą być rozbudowane według indywidualnych potrzeb, przykładowo można ją również rozbudowywać i integrować z istniejącymi w organizacji aplikacjami i systemami, na przykład z firmową bazą wiedzy.
Jedną z ważniejszych zalet platformy LMS jest jej całkowita skalowalność – może być dostosowana do dowolnej liczby uczących się osób. Kolejnym ważnym rozwiązaniem jest raportowanie wyników nauczania. Rozbudowany dział ”Raporty” w LMS MyLearning pozwala na budowę i przeglądanie dowolnych raportów dotyczących czasu nauczania, wyników czy ilości podejść, co zapewnia doskonałe rozeznanie kadrze zarządzającej. MyLearning Portal jest autorskim rozwiązaniem MyNetwork Polska, może, więc być łatwo rozbudowywana o indywidualnie dostosowane funkcje.
MyLearning Portal zostanie także wzbogacony o elementy społecznościowe takie jak: grupy oraz blogi techniczne. Te dwa elementy znacznie ułatwiają pracę ekspertów i przyczyniają się do zwiększenia poziomu integracji wewnątrz firmy.
Platforma elearning LMS MyLearning jest kompatybilna ze standardami AICC oraz SCORM.
Wśród klientów MyNetwork Polska są m.in. firmy: Comarch, Computerland, Solidex, Allianz Group, Aventis, Fortis Bank, Raiffeisen Bank, Servier, Giełda Papierów Wartościowych.

Źródło: http://www.mynetwork.pl

Komentarze i opinie »