Konferencja MyNetwork Polska 2012 „Innowacyjne rozwiązania IT i technologie e-learning”

Anna Kościan  » Ciekawostki, Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning, Technologie

29 maja w Warszawie odbyła się konferencja MyNetwork Polska 2012 – „Innowacyjne rozwiązania IT i technologie e-learning”. Podczas spotkania zaprezentowano nowe trendy, narzędzia i metody związane z szeroko pojętym zagadnieniem e-learningu. Wśród prelegentów seminarium znaleźli się specjaliści firmy MyNetwork Polska oraz jej klientów: Coca-Cola Hellenic (Europa), Leroy Merlin, P4 Santander Consumer Bank i Telekomunikacji Polskiej.

W pierwszej części spotkania przedstawiono aktualne kierunki rozwoju e-learningu, na podstawie przygotowanych przez prelegentów case study. Konkretne rozwiązania stosowane w organizacjach przedstawili Adela Rużyła-Wrzeszcz oraz Wojciech Zając (Telekomunikacja Polska) opowiadając zebranym o interesującym projekcie gry decyzyjnej. Ciekawym tematem były także, przedstawione przez Ewę Mwaura (MyNetwork Polska), zalety stosowania rapid learningu w korporacji, na przykładzie globalnego wdrożenia w firmie Coca Cola Hellenic Europa. Rafał Salomonik (P4) I Dariusz Szewczyk z MyNetwork Polska omówili natomiast zalety stosowania nowego modelu szkoleń premium w biznesie.

Druga część konferencji została w pełni poświęcona premierze MyLearning Portal 3.0, narzędzia pozwalającego łączyć zdalne nauczanie z wykorzystaniem funkcji społecznościowych. Michał Kabath (Santander Consumer Bank) opowiedział o swoich wrażeniach z pracy na MyLearning Portal 3.0, natomiast Joanna Blejsz-Marlewska (Leroy Merlin) oraz Dariusz Rak (MyNetwork Polska) przedstawili możliwości platformy MyLearning Portal w zakresie zarządzania szkoleniami tradycyjnymi.

W konferencji wzięło udział ponad 120 osób, jest to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez MyNetwork Polska. Udział w konferencji był bezpłatny.

Źródło: http://www.konferencja.mynetwork.pl./

Komentarze i opinie »