CommLab India wprowadza na rynek „Product Training Mentor”

Anna Kościan  » Ciekawostki, Szkolenia e-learning, Technologie

CommLab India wychodzi naprzeciw potrzebom szkoleniowym organizacji i przedsiębiorstw – udostępniając nowe narzędzie do tworzenia, obsługi i zarządzania szkoleniami on-line – „Product Training Mentor”.

Rozwiązanie to ma na celu obsługę szkoleń produktowych, kierowane jest głównie do personelu działów sprzedaży i marketingu,  a także do dystrybutorów, dealerów i klientów przedsiębiorstw.

Jak podkreśla CommLab India, produkt ten ma na celu dostarczenie skutecznego rozwiązania wykorzystującego nowoczesne technologie, umożliwiającego sprawne zorganizowanie różnego rodzaju szkoleń produktowych, adresowanych do pracowników działów sprzedaży, obsługi, partnerów biznesowych i klientów.

Ten, cieszący się ponad 12 letnim doświadczeniem, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu szkoleń e-learning wprowadza narzędzie integrujące różne rozwiązania z zakresu tworzenia treści szkoleniowych, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

To, co szczególnie wyróżnia produkt spośród innych dostępnych na rynku, to poza dostarczeniem gotowych narzędzi do tworzenia szkoleń, zapewnienie profesjonalnej obsługi platformy szkoleniowej. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nad sprawnością przebiegu szkolenia, dostępem dla użytkowników czuwają profesjonaliści w zakresie administrowania i zarządzania modułami szkoleniowymi.

CommLab India zapewnia pomoc przy tworzeniu szkoleń, całodobową obsługę platformy, dostępność treści szkoleniowych w różnych formatach i przede wszystkim umożliwiającą łatwy dostęp do szkoleń platformę. Szczególny nacisk położony jest także na social learning oraz stałą współpracę przy tworzeniu treści szkoleniowych.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: http://www.commlabindia.com/product

Komentarze i opinie »