Artykuły opublikowane w dziale Konferencje i imprezy »

Konferencja OEB

Konferencje i imprezy dr Krystyna Wiśniewska

W dniach 3-4 grudnia 2015 roku w Hotelu InterContinental w Berlinie odbędzie się 21. edycja międzynarodowej konferencji poświęconej nowoczesnym technologiom w nauczaniu. »

Podsumowanie konferencji mLearnCon 2012

Bez kategorii, Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Anna Kościan

19 czerwca w San Jose w Califirnii odbyła się trzydniowa konferencja mLearnCon 2012 Conference & Expo. To największe w USA i najważniejsze wydarzenie w »

Konferencja MyNetwork Polska 2012 „Innowacyjne rozwiązania IT i technologie e-learning”

Ciekawostki, Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning, Technologie Anna Kościan

29 maja w Warszawie odbyła się konferencja MyNetwork Polska 2012 – „Innowacyjne rozwiązania IT i technologie e-learning”. Podczas spotkania zaprezentowano nowe trendy, narzędzia i »

Seminarium „Innowacyjne metody kształcania. E-learning” – podsumowanie

Ciekawostki, Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Anna Kościan

W Warszawie odbyło się seminarium poświęcone nowoczesnym metodom nauczania i e-learningowi. Zorganizowała je Szkoła Językowa Skrivanek, we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Polską »

Podsumowanie programu „Mój@ Edukacja”

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

W poniedziałek 9 stycznia w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się konferencja „Nowe technologie w praktyce szkolnej: Szkoła z klasą 2.0 i Mój@ Edukacja”, »

Online Educa

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

Już za kilka dni w Berlinie rozpocznie się konferencja dotycząca tematyki e-learningu. Online Educa to największa i najbardziej znany kongres ko środowiska związanego ze »

E-learning na uczelniach

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

Po raz pierwszy w tym roku akademickim spotkają się przedstawiciele czterech warszawskich uczelni – Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, PWJSTK i SGGW w ramach środowiskowego »

Polskie szkoły wśród najbardziej innowacyjnych na świecie

Ciekawostki, Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

Dwie polskie szkoły znalazły się w gronie 100 najbardziej innowacyjnych placówek edukacyjnych na świecie. To prestiżowe wyróżnienie przyznano na kongresie Microsoft 2011 Partners in »

Rozwój e-edukacji w Polsce

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

17 listopada odbyła się w Krakowie konferencja „Rozwój e-edukacji w ekonomicznym szkolnictwie wyższym”. To już ósma edycja tej imprezy. Gospodarzem konferencji był Uniwersytet Ekonomiczny »

Cyfrowa edukacja

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

„Wyzwania dydaktyczne i technologiczne cyfrowej edukacji – rola systemu doskonalenia nauczycieli” – to temat konferencji, która odbędzie się w piątek w Warszawie w ramach »

E-learning dla niepełnosprawnych

Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Monika Karaźniewicz

„E-learning szansą na przełamanie barier w komunikacji osób głuchych z pracodawcą” to temat wczorajszej konferencji, która była podsumowaniem dwuletniego projektu aktywizacji osób niesłyszących „Środowisko »

Nowe technologie w edukacji

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

Informatyzacja, jako wyzwanie, przed którym stoją szkoły, to główne zagadnienie, które będzie poruszane na konferencji „Nowe technologie w edukacji – inne spojrzenie na współczesną »

Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Dostępu do Wiedzy Open Accsess Week 2011

Ciekawostki, Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Monika Karaźniewicz

Open Accsess Week organizowany jest już po raz piąty. To międzynarodowe święto otwartej nauki, w trakcie, którego instytucje naukowe i badawcze promują darmowy i »

E-learning wyzwaniem dla bibliotek

Konferencje i imprezy Monika Karaźniewicz

Promocja e-learningu, jako nowoczesnej formy nauczania-uczenia się bibliotekarzy w epoce społeczeństwa informacyjnego była głównym tematem ogólnopolskiej, trzeciej już edycji konferencji „E-learning wyzwaniem dla bibliotek”, »

E-learning Trends II – E-learning w biznesie

Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Monika Karaźniewicz

13 października odbyła się w Warszawie druga edycja konferencji „E-learning Trends”. Jesienne spotkanie poświęcono wykorzystywaniu e-learningu w biznesie. »

Konferencja o e-edukacji

Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Monika Karaźniewicz

Już po raz ósmy odbędzie się konferencja „Rozwój e-edukacji w ekonomicznym szkolnictwie wyższym”. Tym razem uczestnicy konferencji spotkają się 17 listopada 2011 na Uniwersytecie »

Konferencja Online Educa 2011

Konferencje i imprezy, Szkolenia e-learning Monika Karaźniewicz

Już po raz 17 naukowcy i nauczyciele e-learningu spotkają się podczas Online Educa Berlin. Konferencja ta jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla osób związanych »