|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Skup nieruchomości za gotówkę

Sprzedajemy dom za gotówkę

Wzrost zainteresowania zakupem nieruchomości musiał spotkać się ze zwiększoną podażą sprzedaży mieszkań, domów, działek budowlanych. To było do przewidzenia. Zwłaszcza że ceny nieruchomości na rynku zaczęły stopniowo, ale jednak zauważalnie rosnąć.

Punktem wyjścia przy sprzedaży nieruchomości jest podjęcie decyzji, w jaki sposób i z użyciem jakich kanałów sprzedaży dokonać skutecznej i udanej transakcji. Wiele osób boi się długiego oczekiwania na kupującego, a tym samym zamrożenia ulokowanych w nieruchomości środków na długie lata. Rozpiętość możliwości sprzedaży jest duża: od wystawienia oferty u któregoś z licznych pośredników: biur nieruchomości lub brokerów, po próby bezpośredniego dotarcia do końcowego odbiorcy. Pierwsza metoda może okazać się kosztowna – bez gwarancji szybkiego sukcesu. Druga z pewnością będzie również niedostatecznie skuteczna.

Doskonałą odpowiedzią na rozterki właściciela nieruchomości może okazać się współpraca z firmą, która prowadzi skup nieruchomości za gotówkę. Właściciel otrzyma pieniądze do ręki – bez oczekiwania na decyzję banku o przyznaniu kredytu. Szybko, prosto, bez zbędnych formalności. W dodatku wszelkie formalności zostaną załatwione w sposób zgodny z prawem, fachowo i bezpiecznie. Jeśli istnieje taka potrzeba, firma skupująca nieruchomości za gotówkę może zlecić dokonanie wyceny nieruchomości przez współpracującego z nią rzeczoznawcę majątkowego.

skup-nieruchomosci-za-gotowke

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Airmax – Sekrety Satysfakcji Klientów z Usług Internetowych

    Airmax – Sekrety Satysfakcji Klientów z Usług Internetowych

    Wstęp: W dobie rosnącej konkurencji na rynku usług internetowych, zarówno dostawcy, jak i klienci, starają się znaleźć optymalne rozwiązania, które będą gwarantować niezawodność, szybkość oraz atrakcyjne ceny. Jednym z operatorów, którzy zdobywają coraz większe uznanie wśród konsumentów, jest Airmax. Czy klienci internetu Airmax są zadowoleni ze swojego dostawcy? Oto obszerna analiza, która odpowie na to

  • Airmax Internet: Dogłębna analiza usług, prędkości, cenników i obsługi klienta

    Airmax Internet: Dogłębna analiza usług, prędkości, cenników i obsługi klienta

    W dzisiejszych czasach Internet stał się niemal nieodzownym narzędziem w naszym codziennym życiu. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy usług internetowych (ISP) jest kluczowy dla zapewnienia wygodnej i niezawodnej łączności. W tym artykule przyjrzymy się jednemu z polskich dostawców usług internetowych, Airmax, i dowiemy się, jakie są opinie na temat ich oferty. Biorąc pod uwagę różnorodne czynniki,