|  | 

Nowości

Kancelaria upadłość konsumencka

Jak uwolnić się od długów?

Odpowiedzi na to pytanie poszukuje z pewnością wiele osób. Sytuacja, która wydaje się być bez wyjścia i spędza sen z powiek, jest jednak możliwa do rozwiązania.
Rosnące stopy procentowe, szalejąca inflacja, brak zdolności kredytowej – to tylko kilka czynników powodujących, że codzienne zobowiązania finansowe stają się niemożliwe do spłacenia. Sięgamy często po ostateczne rozwiązania i zaciągamy pożyczki krótkoterminowe, „chwilówki”, obciążamy karty kredytowe i wpadamy w spiralę długu.
Kancelaria upadłość konsumencka to odpowiedź na wymykające się spod kontroli długi. Jeśli wyrokiem sądu podlegasz egzekucji komorniczej, ustawa o upadłości konsumenckiej jest skrojona na Twoje potrzeby. Kancelaria zajmująca się oddłużaniem zajmie się wszystkimi formalnościami, oferując także pomoc psychologiczną i doradztwo najlepszych ekspertów w dziedzinie prawa i finansów. Jest to nadzieja na rozwiązanie wszelkich problemów i szansa na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.
Zespół ekspertów szczegółowo opracowuje plan działania i wspiera dłużnika na każdym etapie procesu ogłaszania upadłości konsumenckiej. Sąd zdecyduje których wierzycieli należy spłacić, określi kwoty należności i rozłoży płatności na raty, które nie pozbawią dłużnika wszystkich środków do życia.

kancelaria-upadlosc-konsumencka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kancelaria komornicza Poznań

    Kancelaria komornicza Poznań

    Praca komornika Miejscem pracy komornika jest kancelaria komornicza Poznań jest miastem z ogromnymi możliwościami. W dużych miastach prawnicy mogą zarobić zdecydowanie więcej. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ to w miastach działają sądy i są prowadzone działania komornicze. Komornik pomaga odzyskać należności przysługujące wierzycielom i działa jako funkcjonariusz publiczny. Oznacza to, że komornik jest zawodem zaufania

  • Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

    Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

    Czy można dostać kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej? Banki i firmy pożyczkowe oferują duży wybór rozwiązań dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Pieniądze można otrzymać szybko, i bez wychodzenia z domu. Wiele osób przecenia swoje możliwości, decydując się na przykład na kredyt gotówkowy i zadłużenie na karcie kredytowej. Gdy przychodzi czas spłaty zobowiązań, pojawiają się problemy